اخبار

پیمان جسری: ادبیات پایداری صرفا مختص به سالهای جنگ تحمیلی نیست

پیمان جسری: ادبیات پایداری صرفا مختص به سالهای جنگ تحمیلی نیست
ادبیات پایداری صرفا مختص به سالهای جنگ تحمیلی نیست، از زمانی که موضوع هابیل و قابیل در دنیا شکل گرفت موضوع پایداری نیز به وجود آمد.

به گزارش رابط خبری بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ پیمان جسری در چهارمین جلسه با اشاره به تخصصی بودن موضوع همایشهای رضوی در کرمانشاه گفت: بر خلاف تصوراتی که در خصوص موضوعات علمی و پژوهشی خصوصاً در زمینه ادبیات در بین نویسندگان و پژوهشگران وجود دارد می توان گفت: نه تنها نشتن در خصوص این موضوعات سخن نیست بلکه میتوان مطالب و نقلات بسیار متنوعی را در زمینه این نوع همایش ها به رشته تحریر درآورد.
جسری همچنین اظهار داشت: برخی از نویسندگان و  مردم عادی ما فکر می کنند واژه پایداری  که در همایش سیمای امام رضا (ع) در آیینه ادبیات پایداری کرمانشاه مطرح شده صرفاً مختص به نوشتن ادبیات سالهای جنگ تحمیلی است، در صورتیکه میتوان باور داشت که واژه  پایداری را از زمان به وجود آمدن موضوع هابیل و قابیل به وجود آمده است . 

مسئول دبیرخانه همایش علمی پژوهشی سیمای امام رضا (ع)  وفرهمگ رضوی در  ادبیات پایداری اظهار امیدواری کرد :در فرصت  باقیمانده تا پایان مهلت ارسال مقالات به دبیرخانه ی این همایش شاهد دریافت مقالات بیشتری باشیم.

همایش علمی پژوهشی سیمای امام رضا (ع) و فرهنگ رضوی  در تاریخ ٢٠ مرداد ٩٥برگزار می شود و علاقه مندان می توانند آثار خود را تا پایان اردیبهشت ٩٥ به آدرس الکترونیکی razavi.ksh@chmail.ir و Kermanshah.shamstoos.ir ارسال نمایند.

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۵:۲۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.