اخبار

اعلام نتایج داوری چهاردهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع)

اعلام نتایج داوری چهاردهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع)
نتایج داوری چهاردهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) و فرهنگ رضوی در ادبیات پایداری در استان کرمانشاه به زودی اعلام خواهد شد.

به گزارش رابط خبری بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمانشاه ،پیمان جسری مسئول دبیرخانه همایش امام رضا (ع) و فرهنگ رضوی  در ادبیات پایداری گفت: فرآیند داوری  و اختصاص  امتیازات به مقالات پذیرفته شده در فاز پایانی آن قرار دارد . و هم اکنون در حال نهایی کردن فهرست پذیرفته شدگان  هستیم  که اشا ا... پس از جمع بندی به زودی نتایج داوری و معرفی برگزیدگان همایش اعلام خواهد شد.

 جسری مسئول دبیرخانه همایش امام رضا (ع) در ادبیات پایداری تصریح کرد: مقالات برگزیده و تعدادی از مقالات که به تشخیص هیئت داوران همایش صلاحیت چاپ را داشته باشند در مجموعه مقالات همایش به نام عهد جانان 3 چاپ به چاپ خواهد رسید، و تلاش ما این است که انشا ا...در روز افتتاحیه همایش که بیستم مرداد ماه است همزمان با ارائه مقالات در اختیار علاقه مندان قرار بگیرد.

جسری در پایان تاکید کرد: تمام تلاش دبیرخانه همایش برای ارتقاء  بهتر و با کیفیت تر برگزاری همایش است و به این خاطر با نشریات  علمی و پژوهشی مختلف در حال رایزنی هستیم تا امکان چاپ مقالات برگزیده همایش  رابرای پژوهشگران عزیز را نیز فراهم نماییم.


 

۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۰۵

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.