اخبار

اختتامیه همایش علمی - پژوهشی سیمای امام رضا (ع) در فرهنگ رضوی و ادبیات پایداری برگزار شد.

اختتامیه همایش علمی - پژوهشی سیمای امام رضا (ع) در فرهنگ رضوی و ادبیات  پایداری برگزار شد.
اختتامیه همایش علمی - پژوهشی سیمای امام رضا (ع) در فرهنگ رضوی و ادبیات پایداری پیش از ظهر امروز چهارشنبه با حضور مسئولان کشوری و استانی و اهالی فرهنگ و هنر در دانشکده فرهنگ و هنر علمی - کاربردی کرمانشاه برگزار شد. اختتامیه همایش علمی - پژوهشی سیمای امام رضا (ع) در فرهنگ رضوی و ادبیات  پایداری برگزار شد
همایش علمی - پژوهشی سیمای امام رضا (ع) در فرهنگ رضوی و ادبیات  پایداری  پیش از ظهر امروز چهارشنبه (20 مرداد) در تالار وحدت کرمانشاه برگزار شد.
به گزارش رابط خبری بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ اختتامیه همایش علمی - پژوهشی سیمای امام رضا (ع) در فرهنگ رضوی و ادبیات  پایداری پیش از ظهر امروز چهارشنبه با حضور مسئولان کشوری و استانی و اهالی فرهنگ و هنر در دانشکده فرهنگ و هنر علمی - کاربردی کرمانشاه برگزار شد.
حضور خادمین حرم رضوی که در راستای برگزاری جشن های زیر سایه خورشید به کرمانشاه آمده اند از جمله برنامه های این همایش بود که حال و هوای معنوی خاصی به مراسم داده بود.
همچنین محمد تقی فاضل میبدی عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم، ماموستا ملا محمد محمدی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، جعفر همتی مشاور عالی استاندار و رحیمی زنگنه مدیر کل ارشاد استان از دیگر حاضران در این مراسم بودند.
حیدری مدیر تبلیغات وزارت ارشاد و بصیری استاد دانشگاه کرمان نیز از افرادی بودند که در مراسم امروز حضور داشتند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه و دبیر همایش در این مراسم ضمن قرائت پیام وزیر ارشاد به این همایش ملی و تبریک دهه کرامت گفت: امروز با افتخار آیین پایانی همایش ملی سیمای امام رضا (ع) در آیینه ادبیات پایداری را برگزار می کنیم.
ابراهیم رحیمی زنگنه افزود: اعضای هیئت علمی دانشگاه رازی و گروه ادبیات فارسی و عربی هم در برگزاری این همایش به ما کمک کرده اند.
وی خاطر نشان کرد: این همایش ۸ سال است در کرمانشاه برگزار می شود و در این راستا بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در همه استان ها و حتی برخی کشورها  برنامه هایی را تدوین و برگزار می کند.
ارسال ۷۰ مقاله به دبیرخانه جشنواره
رحیمی زنگنه با بیان اینکه استان کرمانشاه بخش ادبیات این جشنواره را به عهده گرفته است، افزود: ۷۰ مقاله به دبیرخانه این جشنواره با توجه به موضوعات فراخوان ارسال شده که از این تعداد ۱۸ مقاله در مجموعه مقالات به چاپ رسیده  که رونمایی شد.
۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۴

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.