اخبار

برگزیدگان نهمین جشنواره بین المللی انتخاب کتاب سال رضوی تجلیل شدند

برگزیدگان نهمین جشنواره بین المللی انتخاب کتاب سال رضوی تجلیل شدند
16 برگزیده نهمین جشنواره بین المللی انتخاب کتاب سال رضوی روز طی مراسمی با حضور تولیت آستان قدس رضوی سید جواد جعفری مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع)وسایر مسئولان قدردانی شدند. رئیس سازمان کتابخانه ها، موزه ها و اسناد آستان قدس رضوی در این مراسم گفت: بیش از 320 اثر از داخل و خارج از کشور به این جشنواره رسید که در پنج گروه داوری شده است.
محمد هادی زاهدی بیان کرد: در بخش بین الملل این جشنواره 42 اثر خارجی به زبان های عربی، انگلیسی، اسپانیایی، کردی، ترکی و از کشورهای آذربایجان، نروژ، لبنان، کره جنوبی، الجزایر، هند و دانمارک به این جشنواره رسیده است.
وی اظهار کرد: آثار رسیده به دبیرخانه در بخش کتاب شامل محورهای علوم و معارف رضوی، تاریخ و سیره رضوی، داستان، کودک و نوجوان، ترجمه و زبان های خارجی و آثار رسیده دیگر مربوط به سه بخش کتاب دیجیتال، پایان نامه و آثار شایسته چاپ بودند.
رئیس سازمان کتابخانه ها، موزه ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی گفت: با رای هیات داوران 16 اثر در بخش کتاب رضوی، 14 اثر در بخش پایان نامه رضوی و 43 اثر شایسته تقدیر انتخاب شدند.
در این مراسم ضمن تقدیر از برگزیدگان، کتاب دانشنامه امام رضا(ع) که از سوی جمعی از مؤلفان و با مدیریت حجت الاسلام والمسلمین یعقوب علی برجی به رشته تحریر در آمده بود، در بخش کتاب برتر برگزیده شد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۲۳

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.