اخبار

سید جواد جعفری: جشنواره بین المللی امام رضا (ع) برای مشهد ۲۰۱۷ برنامه هایی را در نظر گرفته است

سید جواد جعفری: جشنواره بین المللی امام رضا (ع) برای مشهد ۲۰۱۷ برنامه هایی را در نظر گرفته است
دبیر جشنواره بین المللی بین المللی امام رضا (ع) گفت: جشنواره بین المللی امام رضا (ع) برای سال 2017 و رویداد مشهد ۲۰۱۷ برنامه هایی را در نظر گرفته است.
سید جواد جعفری در گفتگو با خبرنگار صبح مشهد؛ اظهار کرد: جشنواره بین المللی امام رضا (ع) برای سال ۲۰۱۷ و رویداد مشهد ۲۰۱۷ برنامه هایی را در نظر گرفته است اما اینکه چه نوع برنامه هایی برای پانزدهمین جشنواره اجرا شود شورای سیاست گذاری تصمیم گیری می کند.

وی با بیان اینکه برنامه های جشنواره پانزدهم باید در شورای سیاست گذاری مصوب و اطلاع رسانی شود؛ تصریح کرد: شورای سیاست گذاری جشنواره بین المللی امام رضا (ع) متشکل از ۳۰ نهاد با ریاست وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

دبیر جشنواره بین المللی بین المللی امام رضا (ع) بیان کرد: برنامه های در نظر گرفته شده برای جشنواره پانزدهم در ماه جاری مصوب و اطلاع رسانی می شود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه ۷۷ کشور در جشنواره بین المللی امام رضا (ع) شرکت می کنند؛ بودجه وزارت برای این جشنواره محدود است لذا این جشنواره برای برنامه های رویداد مشهد ۲۰۱۷ قطعا نیازمند بودجه است.
جعفری تصریح کرد:تا زمان رسیدن بودجه برای مشهد ۲۰۱۷ دستگاهها باید شجاعت به خرج بدهند و در صورت مقروض شدن هم برای محقق شدن برنامه های این رویداد مهم از هیچ تلاشی فرو گذاری نکنند.

۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.