اخبار

مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) از واحدهای مختلف این بنیاد بازدید کرد

مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) از واحدهای مختلف این بنیاد بازدید کرد
اکبر شیخ مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) که به تازگی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلام یبه این سمت منصوب شده است صبح امروز دهم اسفندماه از واحدهای مختلف این بنیاد بازدید کرد و در جریان امور قرار گرفت.

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا (ع)، دکتر اکبر شیخ صبح امروز در نخستین ساعات حضورش در محل این بنیاد، ضمن بازید از واحدهای مختلف، در جریان روند فعالیت های بخش های مختلف بنیاد بین المللی امام رضا (ع) قرار گرفت.

در این بازدید که چند ساعت به طول انجامید اعضای بنیاد بین المللی امام رضا(ع) به ارائه توضیحاتی درباره فعالیت حوزه تخصصی خود پرداختند. این بازدید هم اکنون نیز ادامه دارد.

لازم به ذکر است؛ فعالیت بنیاد بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا علیه‌السلام در سال 1382 و با برنامه‌هایی در 8 عنوان با رویکرد ملی و مبتنی بر آموزه‌های رضوی از طریق قالب‌های فرهنگی و هنری آغاز شد و طی 14 دوره هر ساله بر گستره جغرافیایی و تنوع برنامه‌های آن افزوده شد، به‌گونه‌ای که در حال حاضر علاوه بر سراسر میهن اسلامی، در 77 کشور و 240 عنوان برنامه به ترویج فرهنگ رضوی پرداخته می‌شود. حامی اصلی این حرکت بزرگ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و 360 نهاد و سازمان دیگر نیز در این امر خطیر مشارکت دارند.

یادآوری می شود؛ اکبر شیخ به تازگی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مدت چهارسال به عنوان مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) منصوب شده است وی دبیری جشنواره بین المللی امام رضا(ع) را نیز برعهده خواهد داشت.

وی متولد خردادماه 1350در شهر گرگان وکارشناس ارشد رشته مدیریت آموزشی و دانشجوی دکترای این رشته است.
در کارنامه کاری و اجرایی مدیر عامل جدید بنیاد بین المللی امام رضا علیه السلام، 25 سال سابقه کار اجرایی،آموزشی،فرهنگی ومدیریتی به چشم می خورد که از جمله آنها می توان به ریاست مرکز تربیت معلم چابهار،معاونت دانشگاه شهید مطهری سیستان و بلوچستان و ریاست مدارس و معارف شهید مطهری این استان اشاره کرد.
شیخ همچنین مدیرکلی مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان سیستان و بلوچستان را درکار نامه دارد، آخرین سمت او مدیرکلی مرکز اسناد و کتابخانه ملی شمال شرق کشور (خراسان شمالی،جنوبی و رضوی) است.

۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۸:۵۷

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.