اخبار

بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) با رادیو فرهنگ تفاهم‌نامه منعقد می‌کند/ تولید برنامه رادیویی برای ترویج فرهنگ رضوی

بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) با رادیو فرهنگ تفاهم‌نامه منعقد می‌کند/ تولید برنامه رادیویی برای ترویج فرهنگ رضوی
پیش‌نشست امضای تفاهم‌نامه بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) و شبکه رادیویی فرهنگ برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فرهنگ رضوی، پیش‌نشست امضای تفاهم‌نامه میان بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) و شبکه رادیویی فرهنگ ظهر امروز دوشنبه با حضور اکبر شیخ مدیرعامل بنیاد و مسعود عابدی‌نژاد قائم‌مقام شبکه رادیو فرهنگ در ساختمان شهدای رادیو برگزار شد.

این تفاهم‌نامه هفته آینده به امضای طرفین خواهد رسید، که بر اساس آن از سوم خرداد ماه 96 و مصادف با سالروز آزادسازی خرمشهر، شبکه رادیویی فرهنگ در روزهای چهارشنبه به مدت 52 هفته، برنامه‌ای نیم‌ساعته را به نشست تخصصی کارشناسان فرهنگی و مذهبی با معرفی از سوی بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) به منظور ترویج فرهنگ رضوی اختصاص خواهد داد.

علاوه بر این، شب‌های چهارشنبه از ساعت 22 به مدت 24 ساعت مسابقه پیامکی در رادیو فرهنگ برگزار می‌شود که بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) به عنوان طراح برخی از سوالات در برنامه «یک پاسخ یک پاداش» شرکت می‌کند. سوالات در طول 24 ساعت چندین بار تکرار می‌شود.

شنوندگان رادیو فرهنگ می‌توانند از طریق پیامک، تماس تلفنی یا با مراجعه به سامانه اینترنتی رادیو فرهنگ به این سوالات پاسخ دهند و جایزه نقدی و یک کتاب از سوی بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) دریافت کنند. این مسابقه سه برنده در هر هفته خواهد داشت.

از آنجا که روزهای چهارشنبه، روز زیارت حرم مطهر حضرت امام رضا(ع) نامگذاری شده است، این برنامه در روزهای چهارشنبه پخش خواهد شد.

 

 

۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۱۷

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.