اخبار

روند رو به رشد همایش های علمی پژوهشی امام رضا(ع) در کرمانشاه

روند رو به رشد همایش های علمی پژوهشی امام رضا(ع) در کرمانشاه
دبیرعلمی همایش سیمای امام رضا(ع) در فرهنگ عامه، گفت: کسب رتبه دوم استان و انتخاب کتاب رضوی کرمانشاه از بین ۳۲۰ اثر در سال گذشته نشان از روند رو به رشد همایش های علمی پژوهشی امام رضا(ع) در استان دارد.

به گزارش رابط خبری بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه،اولین جلسه هماهنگی اتاق فکر همایش سیمای امام رضا(ع) در فرهنگ عامه درسال جدید صبح چهارشنبه(٦ اردیبهشت) در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه برگزار شد.

دکتر خلیل بیگ زاده دبیرعلمی همایش سیمای امام رضا(ع) در فرهنگ عامه، به ارائه گزارشی در خصوص فعالیت های انجام شده پیرامون همایش های علمی پژوهشی سیمای امام رضا (ع) در ادبیات کرمانشاه از سال های قبل و روند روبه رشدی این برنامه ها و همایش ها از سال ٨٦ تا کنون پرداخت.
وی گفت: با اتفاق آراء اتاق فکر موضوع جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در کرمانشاه به فرهنگ عامه اختصاص یافت.
دبیرعلمی همایش سیمای امام رضا(ع) در فرهنگ عامه، تاکید کرد: اساس کار در چنین همایش هایی که در سطح بین المللی و کشوری است باید علمی باشد و همه با تمام وجود در این عرصه فعالیت کنند.
وی با اشاره به غنای بالای ادبیات آیینی در این استان، اظهار کرد: استان کرمانشاه در حوزه ادبیات آیینی در کشور حرف اول را می زند.
دکتر بیگ زاده، با اشاره به موفقیت های استان در جشنواره بین المللی امام رضا(ع)، ابراز کرد: کسب رتبه دوم  استان و انتخاب کتاب رضوی کرمانشاه از بین ٣٢٠ اثری که سال گذشته به جشنواره ارسال شده بود اتفاق ارزشمند ومبارکی بود.
۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۴:۳۷

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.