اخبار

در دیدار مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) با رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید شد؛کیفیت بخشی الویت برنامه های جشنواره امام رضا(ع)

در دیدار مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) با رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید شد؛کیفیت بخشی الویت برنامه های جشنواره امام رضا(ع)
اکبر شیخ مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) با حجت الاسلام پژمان فر رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی،دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع)،دراین دیدار دبیر جشنواره بین المللی امام رضا(ع) ضمن ارائه گزارشی از روند برگزاری برنامه های پانزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع) گفت: این دوره از جشنواره را متفاوت از دوره های گذشته برگزار خواهیم کرد.
شیخ با اشاره به برگزاری آیین اختتامیه جشنواره پانزدهم در جوار بارگاه رضوی افزود: در این دوره و هم زمان با رویداد  مشهد پایتخت فرهنگ اسلامی در سال 2017، مجمع جهانی خادمان فرهنگ رضوی قاره های مختلف جهان در مشهد برگزار خواهد شد.
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) هم چنین با اشاره به این که بزودی ساختمان دفتر مرکزی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) با حضور مقامات کشوری و استانی در مشهد مقدس افتتاح خواهد شد تصریح کرد: در این ساختمان نمایشگاه دائمی محصولات رضوی دایر خواهد شد.هم چنین دفترخبرگزاری فرهنگ رضوی به عنوان اولین خبرگزاری کشور بصورت مرکزی در مشهد فعالیت خود را آغاز می کند.
وی با تاکید بر این که کیفیت بخشی به برنامه های جشنواره امام رضا(ع) در الویت قرار دارد، اظهار کرد: به دنبال آن هستیم که با عمق بخشی به برنامه های جشنواره در راستای ترویج سبک زندگی رضوی که همان سبک زندگی اسلامی مورد تاکید مقام معظم رهبری است، حرکت کنیم.
شیخ ضمن تقدیر از همکاری های کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بنیاد بین المللی امام رضا(ع)، گفت: امیدواریم این همکاری ها و تعامل ها وارد مرحله جدیدی بشود.
هم چنین حجت الاسلام پژمان فر رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در این دیدار با اشاره به این که برنامه های بنیاد در راستای ترویج فرهنگ رضوی است گفت: کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی حمایت همه جانبه خود را از برنامه های جشنواره بین المللی امام رضا(ع) اعلام می کند.
 یادآوری می‌شود؛ جشنواره بین‌المللی فرهنگی ـ هنری امام رضا(ع) همه ساله در ایام دهه کرامت به مناسبت سالروز ولادت باسعادت حضرت معصومه (س) و حضرت امام رضا(ع) و بزرگداشت حضرت شاهچراغ (ع) در عرصه ملی و بین‌المللی برگزار می‌شود که افتتاحیه این جشنواره در اولین روز ماه ذی القعده در قم و اختتامیه آن در ۱۱ ذی القعده در شب میلاد مسعود حضرت امام رضا(ع) در مشهد مقدس خواهد بود. اکبر شیخ دبیری این جشنواره بین المللی را برعهده دارد
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۱۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.