اخبار

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه خبر داد: ارسال 40 مقاله به دبیر خانه همایش

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه خبر داد: ارسال 40 مقاله به دبیر خانه همایش
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: تا کنون 40 اثر به دبیرخانه همایش سیمای امام رضا (ع) در فرهنگ و ادب عامه به دبیرخانه همایش ارسال شده است.
به گزارش رابط خبری بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کرمانشاه ،در سومین جلسه اتاق فکر  برگزاری همایش سیمای امام رضا (ع) در فرهنگ و ادب عامه استان از سری برنامه های پانزدهمین دوره جشنواره  بنیاد بین المللی امام رضا (ع) که در دفتر مدیر کل این استان برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین رحیم جعفری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ، و دبیر همایش سیمای امام رضا (ع) درفرهنگ و ادب عامه به ارائه گزارشی در خصوص مجموع مقالات دریافتی به جشنواره بیان داشت: 
با توجه به تمدید دومرحله ای فراخوان همایش در تاریخ های 25 اسفند و مرحله دوم 15 خرداد96 مهلت  دریافت ارسال مقالات به  دبیرخانه همایش  به پایان رسید. که در این بین تعداد 40 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شده است.
جعفری افزود : فرآیند داوری  و اختصاص  امتیازات به مقالات پذیرفته شده در فاز پایانی آن قرار دارد،و هم اکنون در حال نهایی کردن فهرست پذیرفته شدگان  هستیم  . 
ایشان در ادامه بیان داشت :پس از جمع بندی پایانی به زودی نتایج داوری  از سوی دبیرخانه همایش اعلام  اعلام خواهد شد.
 شایان ذکر است :مراسم پایانی همایش سیمای امام رضا (ع) در فرهنگ و ادب عامه که از برنامه‌های پانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع)است،هشتم مردادماه جاری و هم‌زمان با دهه کرامت با تقدیر از برگزیدگان به میزبانی کرمانشاه برگزار خواهد شد. 
۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.