اخبار

هم‌زمان با دهه کرامت؛ مسابقه کتاب‌خوانی سبک زندگی رضوی در مشهد برگزار می‌شود

هم‌زمان با دهه کرامت، مسابقه کتاب‌خوانی سبک زندگی رضوی با موضوع ازدواج و خانواده از مردادماه تا پایان مهرماه جاری در مشهد برگزار می‌شود.

هم‌زمان با آغاز دهه کرامت، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی، مسابقه کتاب‌خوانی سبک زندگی رضوی را با موضوع ازدواج و خانواده از مردادماه تا پایان مهرماه جاری در مشهد برگزار می‌کند.
محمدحسین عبداللهی، مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی در خصوص اهداف برگزاری این مسابقه اظهار کرد: یکی از بهترین راه‌های مبارزه با تهاجم‌های فرهنگی، ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی به‌خصوص کتاب‌خوانی در مورد سبک و سیره انبیاء و اوصیاء(ع) در بین جوانان کشور است که دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در برگزار کردن انواع مسابقات کتاب‌خوانی با موضوعات متنوع در کشور پیشتاز است.
 
وی بابیان اینکه کتاب از دیرباز یار مهربان بوده و هیچ‌چیزی نمی‌تواند جای کتاب را بگیرد، افزود:با ورود به فضای مجازی به زندگی روزمره و استقبال بیش‌ازحد جوانان و نوجوانان از این فنّاوری متأسفانه شاهد کاهش سطح مطالعه کتاب در جامعه هستیم اما امیدواریم برگزار کردن مسابقات متنوع کتاب‌خوانی بتواند رشد چشمگیری در بالا بردن سطح مطالعه در جامعه به‌خصوص در بین جوانان و نوجوانان داشته باشد.
 
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی زمان اعلام نتایج این مسابقه را هم‌زمان با هفته کتاب اعلام کرد و گفت: مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی «سبک زندگی رضوی» باهدف گسترش مفاهیم و سبک زندگی اسلامی از منظر امام رضا(ع) و با موضوع ازدواج و خانواده که یکی از مهم‌ترین موضوعات اجتماعی جامعه است، برگزار می‌شود.
 
لازم به ذکر است، علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند متن کتاب و سؤالات مسابقه کتاب‌خوانی «سبک زندگی رضوی» با موضوع ازدواج و خانواده را از پایگاه‌های www.masjedketab.ir و www.mehrab٨.ir دریافت کرده و جهت شرکت در مسابقه پاسخ سؤالات را به‌صورت یک عدد ١٥ رقمی از چپ به راست همراه بانام و نام خانوادگی و نام استان به سامانه پیامکی ٣٠٠٠٧٦٥٠٠٠١٢٤٧ ارسال کنند.

۳ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۵۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.