اخبار

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) خبر داد: انعقاد تفاهم‌نامه همکاری جشنواره رضوی با موسسه علمی و فرهنگی دارالحدیث

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) خبر داد: انعقاد تفاهم‌نامه همکاری جشنواره رضوی با موسسه علمی و فرهنگی دارالحدیث
مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با موسسه علمی و فرهنگی دارالحدیث خبر داد و گفت: این تفاهم‌نامه به‌منظور استفاده بهینه از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های این دو مجموعه در جهت معرفی مطلوب امام رضا(ع) و ترویج حداکثری معارف رضوی در ابعاد ملی و بین‌المللی منعقد شده است.
اکبر شیخ، مدیرعامل بنیاد بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با موسسه علمی و فرهنگی دارالحدیث خبر داد و اظهار کرد: این تفاهم‌نامه به منظور استفاده از توان علمی، فرهنگی و هنری مؤسسه در جهت اهداف بنیاد بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع)، معرفی مطلوب امام هشتم(ع) و ترویج حداکثری معارف رضوی در ابعاد ملی و بین‌المللی و هم‌افزایی و بهره‌مندی متقابل از توانایی‌ها، ظرفیت‌ها، تخصص و امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری یکدیگر منعقد شده است.
وی با اشاره به محورهای همکاری در این تفاهم‌نامه علمی و فرهنگی افزود: انجام پژوهش و تولید آثار علمی و فرهنگی بر اساس اولویت‌های پژوهشی بنیاد و مرتبط با موضوع ارتقای سطح شناخت جوامع هدف نسبت به امام هشتم(ع) و معارف رضوی، تولید آثار و محصولات فرهنگی و هنری از قبیل کتاب، کتاب صوتی نرم‌افزار و مجله صوتی،برگزاری مسابقات فرهنگی از قبیل مسابقات کتاب‌خوانی از جمله محورهای این تفاهم‌نامه است.
مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) مدت اعتبار این تفاهم‌نامه را چهار سال اعلام کرد و ادامه داد: از دیگر محورهای این تفاهم‌نامه نیز می‌توان به ترجمه آثار مورد نظر بنیاد به زبان‌های زنده و پرمخاطب و چاپ و تکثیر و توزیع آثار مورد توافق و تفاهم اشاره کرد.
یادآوری می‌شود؛ جشنواره بین‌المللی فرهنگی ـ هنری امام رضا(ع) همه‌ساله در ایام دهه کرامت به مناسبت سالروز ولادت باسعادت حضرت معصومه (س) و حضرت امام رضا(ع) و بزرگداشت حضرت شاه‌چراغ (ع) در عرصه ملی و بین‌المللی برگزار می‌شود که افتتاحیه این جشنواره در اولین روز ماه ذی‌القعده در قم و اختتامیه آن در ۱۱ ذی‌القعده در شب میلاد مسعود حضرت امام رضا(ع) در مشهد مقدس خواهد بود. اکبر شیخ دبیری این جشنواره بین‌المللی را بر عهده دارد.
۴ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۷

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.