اخبار

در دیدار مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) ومعاون تبلیغات و ارتباطات آستان قدس رضوی اعلام شد: مردم در قالب هیئت‌های مذهبی در مراسم اختتامیه جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) شرکت می‌کنند

در دیدار مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) ومعاون تبلیغات و ارتباطات آستان قدس رضوی اعلام شد: مردم در قالب هیئت‌های مذهبی در مراسم اختتامیه جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) شرکت می‌کنند
معاون تبلیغات و ارتباطات آستان قدس رضوی در دیدار با مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) گفت: امسال مردم در قالب هیئت‌های مذهبی در مراسم اختتامیه جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) شرکت می‌کنند تا نقش هیئت‌های مذهبی در گسترش فرهنگ رضوی پررنگ‌تر شود.
سید جلال حسینی، معاون تبلیغات و ارتباطات آستان قدس رضوی در دیدار با اکبر شیخ، مدیرعامل بنیاد بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) اظهار کرد: جهت بهره‌گیری از فیوضات معنوی زائران و مهمانان، امسال مراسم اختتامیه پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) در جوار بارگاه نورانی ثامن‌الحجج(ع) برگزار می‌شود.
وی افزود: در این دوره از جشنواره و با همکاری هیئت‌های مذهبی و با عنایت امام رضا(ع) حضور مردم در قالب هیئت‌های مردمی و مذهبی ساماندهی می‌شود تا ایفای نقش تشکل‌های مردم‌نهاد در راستای بسط و گسترش فرهنگ رضوی پررنگ‌تر شود.
معاون تبلیغات و ارتباطات آستان قدس رضوی، استفاده و آموزش آموزه‌های فرهنگ رضوی در سنین پایین کودکی و نوجوانی را مورد تأکید قرار داد و گفت: رویکرد بنیاد در خصوص افزایش برنامه‌های محتوایی به‌منظور نهادینه کردن سبک زندگی رضوی در میان خانواده‌های ایرانی و اشاعه فرهنگ رضوی به خارج از مرزهای اسلامی بسیار ضروری بوده و آستان قدس رضوی حمایت همه‌جانبه خود را از این اقدام شایسته اعلام می‌کند.
اکبر شیخ، مدیرعامل بنیاد بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) نیز در این دیدار، راه گسترش سبک زندگی رضوی را حمایت و همراهی آستان قدس رضوی و استفاده از امکانات و توانمندی‌های این مجموعه دانست.
یادآوری می‌شود؛ جشنواره بین‌المللی فرهنگی ـ هنری امام رضا(ع) همه‌ساله در ایام دهه کرامت به مناسبت سالروز ولادت باسعادت حضرت معصومه(س) و حضرت امام رضا(ع) و بزرگداشت حضرت شاه‌چراغ(ع) در عرصه ملی و بین‌المللی برگزار می‌شود که افتتاحیه این جشنواره در اولین روز ماه ذی‌القعده در قم و اختتامیه آن در ۱۱ ذی‌القعده در شب میلاد مسعود حضرت امام رضا(ع) در مشهد مقدس خواهد بود. اکبر شیخ دبیری این جشنواره بین‌المللی را بر عهده دارد.
۷ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۳

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.