اخبار

مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) خبر داد: انعقاد 92 هزار تفاهم‌نامه همکاری با هیئت‌های مذهبی/ برگزاری 10 ویژه‌برنامه در حاشیه شهر مشهد

مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) خبر داد: انعقاد 92 هزار تفاهم‌نامه همکاری با هیئت‌های مذهبی/ برگزاری 10 ویژه‌برنامه در حاشیه شهر مشهد
مدیرعامل بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) گفت: در سه ماهه نخست سال جاری 92 هزار تفاهم‌نامه در خصوص همکاری با هیئات مذهبی و تشکل‌های مردمی برای پر رنگ‌تر شدن نقش سازمان‌های مردم نهاد در جشن‌های دهه کرامت منعقد شده است.
اکبر شیخ ظهر چهارشنبه در نشست هماهنگی ستاد اجرایی پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) که در سالن اجتماعات بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) برگزار شد، اظهار کرد: تاکنون در خصوص برگزاری این جشنواره 10جلسه به منظور مشخص شدن برنامه‌ها، تعیین کمیته و وظایف هر کدام برگزار شده است.
وی با بیان اینکه سطح نشست‌های این دوره از جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) ارتقا پیدا کرده است، افزود: امسال 80 مهمان ویژه از جمله نمایندگان و روسای کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی، نمایندگان اقلیت‌های مذهبی، نمایندگان اهل سنت استان‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی و سیستان و بلوچستان جهت شرکت در مراسم‌های جشنواره دعوت شدند.
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) ادامه داد: علی اکبر ولایتی به عنوان سخنران برنامه مجمع جهانی خادمان رضوی و شهیندخت ملاوردی، معاون رئیس جمهوری در امور بانوان نیز در مراسم بانوان مروج فرهنگ رضوی به عنوان سخنران دعوت شدند.
وی ابراز کرد: امسال سهم خراسان رضوی را در اجرای برنامه‌های پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) 604درصد افزایش دادیم و اعتقاد داریم که تصمیمات این جشنواره باید در خراسان گرفته شود.
شیخ با اشاره به فعالیت دفتر مرکزی خبرگزاری فرهنگ رضوی در مشهد تاکید کرد: مدیرعامل این رسانه بر عهده آقای سیدجلال فیاضی است که به عنوان یکی از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های رسانه استان مطرح هستند.
وی عنوان کرد: در سه ماهه نخست سال جاری 92 هزار تفاهم‌نامه در خصوص همکاری با هیئات مذهبی و تشکل‌های مردمی برای پر رنگ تر شدن نقش سازمان‌های مردم نهاد در جشنواره و همچنین جشن‌های دهه کرامت منعقد شده است.
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) از برگزاری 10 ویژه برنامه در حاشیه شهر مشهد به مناسبت دهه کرامت خبر داد و افزود: این ویژه برنامه‌ها در 10 شب و 10 نقطه مشهد برگزار خواهد شد.
آماده سازی مستندهای 55  و 30 دقیقه ای از مهمان های جشنواره بین المللی امام رضا(ع)
سید جلال فیاضی، مدیرعامل خبرگزاری فرهنگ رضوی نیز در این نشست اظهار کرد: این رسانه از سال گذشته بعد از دهه کرامت فعالیت خود را آغاز کرد. ابتدا دفتر مرکزی خبرگزاری در تهران بود که در حال حاضر به مشهد منتقل شده است.
وی به اقدامات جدی خبرگزاری اشاره کرد و گفت: باتوجه به حضور مهمان‌های داخلی و خارجی امسال مستندسازی متفاوتی را در دو بخش 55 دقیقه ای و 30 دقیقه ای در دستور کار قرار دادیم و علاوه بر آن تیزرهای یک دقیقه ای نیز برای بارگذاری در فضای مجازی طراحی و تهیه خواهیم کرد.
مدیرعامل خبرگزاری فرهنگ رضوی ادامه داد: بخش مستندات را از طریق مشارکت‌های گوناگون، به رسانه ملی، شبکه‌های ارتباطی و پوششی در رابطه با پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) ارائه می‌کنیم که این اتفاق به نوعی تولید محتوای چند رسانه‌ای برای سایر رسانه‌ها است.
تدوین کتاب پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع)
وی اضافه کرد: بخش دیگر فعالیت خبرگزاری در مدت برگزاری جشنواره تدوین «کتاب جشنواره» است که با توجه به حضور مهمان‌ها و مصاحبه‌های متفاوت در پایان طراحی و تنظیم می‌شود.
وی ابراز کرد: امسال به دنبال این هستیم که از توانمندی رسانه‌های خراسان رضوی استفاده کنیم زیرا رسانه‌های استانی پتانسیل بسیاری در انتقال و تولید محتوا دارند.
۱۴ تیر ۱۳۹۶ ۱۵:۰۴
۱۴ تیر ۱۳۹۶ ۱۴:۰۳

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.