اخبار

تمدید مهلت ارسال مقالات به همایش علمی و پژوهشی امام رضا (ع) و دفاع مقدس

تمدید مهلت ارسال مقالات به همایش علمی و پژوهشی امام رضا (ع) و دفاع مقدس

به گزارش رابط خبری بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در استان کرمانشاه ، مهلت ارسال مقالات به همایش علمی و پژوهشی امام رضا (ع) و دفاع مقدس تمدید شد.

پیمان جسری: رئیس دبیرخانه همایش علمی و پژوهشی امام رضا (ع) و دفاع مقدس از سری برنامه های هفدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) اعلام کرد: خوشبختانه استقبال نسبتاً خوبی از این همایش شده است و مطابق تقویم زمانی اعلام شده همایش 31 شهریور پایان مهلت دریافت مقالات به این همایش بوده است ، اما از آنجایی که پژوهشگران و علاقه مندان زیادی درخواست تمدید مهلت  ارسال مقالات را داشته اند، به تصمیم کمیته علمی همایش آخرین دریافت ارسال مقالات به دبیرخانه همایش علمی و پژوهشی امام رضا (ع) و دفاع مقدس پایان مهر ماه 98/07/30 مشخص و اعلام می گردد.

جسری افزود: به منظور تسریع در فرایند داوری همایش یا شده مقالات واصل شده در جریان داوری قرار خواهد گرفت ومقالاتی که بعداً دریافت می شود در نوبت داوری قرار می گیرند.

رئیس دبیرخانه همایش بین المللی امام رضا (ع) و دفاع مقدس ضمن آرزوی موفقیت برای همه پژوهشگران گغت: کلیه علاقمندان می توانند مطابق محورهای اعلام شده همایش مقالات خود را به پورتال portal.shamstoos.ir ارسال نمایند.

۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۸

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.